2024 Güncel Anahtar Teslim Çelik Ev Villa Fiyatları

2024 Güncel Anahtar Teslim Çelik Ev Villa Fiyatları

UZMAN KALIP ANAHTAR TESLİM İNŞAAT


ANAHTAR TESLİM ÇELİK VİLLA VE MÜSTAKİL EV FİYATLARI (01.02.2024)

2024 GÜNCEL ANAHTAR TESLİM ÇELİK EV FİYATLARI

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ ! BİZDEN FİYAT ALMADAN KARAR VERMEYİN!

Villa yaptırmak isteyenler için özel olarak oluşturduğumuz 3 farklı anahtar teslim ev yapımı paketi bulunmaktadır. Bu paketlere firmamız EKO , LÜKS ve ULTRALÜKS adını vermiştir.

 • Eko Paket: Temel ihtiyaçlara yönelik.
 • Lüks Paket: Ekstra konfor ve dayanıklılık.
 • Ultra Lüks Paket: En üst düzey kalite ve özelliklere sahiptir.
 • Paketlerde kullanılacak ürünlerin marka, model ve fiyat aralıklarını görebileceğiniz KATALOG'a aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  https://uzmankalipinsaat.com/uzmankalipmodeller.pdf

  Not: Ön görüşme randevunuza gelmeden önce hangi inşaat paketini seçeceğinizi veya hangi özellikleri ekleyip çıkaracağınızı önceden belirlemeniz, görüşmenin daha verimli geçmesini sağlayabilir.

  Yukarıda bahsedilen paketler anahtar teslim inşaat paketleri olup; mimarlık, projelendirme, peyzaj yapılması gibi özellikleri kapsamamaktadır. Ayrıca, ihtiyacınıza veya talebinize göre bu hizmetleri sunmaktayız.

  Yada

  Yukarıda bahsedilen paketlerden birini seçtikten sonra başına "HİPER" ifadesini eklediğinizde (örneğin, "HİPER EKO Paket"), bir tek vekalet vererek tüm işlemleri firmamız sizin adınıza takip edecek ve iskanı alınmış, satılık bir villa almış gibi eksiksiz her şeyi ile direkt oturuma başlayabileceğiniz şekilde teslim alabilirsiniz. Hiper paket ile ilgili detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


  HİPER Anahtar Teslim Paket  (Bir Tek Vekalet ile ev sahibi olmak Artık Mümkün) HERŞEY DAHİL

  PAKET DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

   Fiyat Bilgisi ve Görüşme Randevusu İçin

  0312 911 63 90

  EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ ! BİZDEN FİYAT ALMADAN KARAR VERMEYİN!


  PROJE VE RUHSATINIZ HAZIR İSE; 

  Statik Proje , Mimari Proje ve Metraj Hesaplarını Bize Ulaştırabilir ve Projenize uygun Kaba İnşaat , İleri Kaba Teslim veya Anahtar teslim fiyat alabilirsiniz. 


       İLERİ KABA ( NATAMAM) iNŞAAT FİYATLARI     


  İleri kaba Teslim (NATAMAM)  

   Fiyat Bilgisi ve Görüşme Randevusu İçin

  0312 911 63 90

  İleri Kaba Teslim (NATAMAM) Nedir?
   Kaba inşaata (çatı, duvar dahil) ek olarak elektrik, temiz su, pis su , sıcak su ve kalorifer tesisatlarının tamamlanması , pvc pencere doğramalarının takılması , iç sıva alçının tamamlanması, şap atılması ve çelik kapının takılması sureti ile yapılan tüm bu işleme ileri kaba teslim denir.  FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.